Hakkımızda

2010 Yılında girdiğim Turizm sektöründe Hac ve Umre organizasyonu başta olmak üzere Yurtiçi ve Yurt dışı Kültür turları, Uçak bileti satışı ve Otel programları satışı konusunda tecrübeler edindim.

10 yıldır hizmet etmekten her zaman şeref duyduğum siz değerli dostlarıma daha iyiyi sunabilmek sizi ve sevdiklerinizi daha mutlu edebilmek için 16 /10 /2018 tarihinde TEVAZU TURİZM’i kurdum.

TEVAZU TURİZM  A Grubu Seyahat Acentası olarak 11159 Belge no ile Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylanmıştır ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ( TURSAB ) üyesidir.

TEVAZU TURİZM çözüm odaklı ve hizmette sınır olmadığına inanan vizyonuyla, günümüzün gereklerini yerine getiren ve çağdaş çalışma anlayışı ile yönetilen, Hem çalışma arkadaşlarımızı hem de değerli misafirlerimizi mutlu etmeyi kendine ilke edinmiştir.

Öncelikli olarak Hac ve Umre organizasyonları, Yurtdışı ve Yurtiçi Kültür Turları ile Otel paket programları satışı yapacak olan firmamız sizlere en iyi hizmeti vermek için uzman kadrolarımız ile 7 / 24 emrinizde olacaktır.

Hizmetlerimizden Türkiye’nin her neresinde olursanız olun yararlanabilirsiniz.

Firmamızın Misyonu her zaman Hizmet, Güvenilirlik, Canı Gönülden olmak ve Alçak Gönüllülük olacaktır.

Bizim görevimiz gayretle çalışmaktır. Başarıyı sağlayacak olan Allah’tır. Onun için ; Gayret bizden Tevfik Allah’tandır.

 

BİLAL ÖZALP